Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G (GV-N3060GAMING OC-8GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G |
|
Збалансована та порівняно компактна геймерська відеокарта середнього класу з популярної ігрової лінійки Gigabyte Gaming 2021 випуску. Побудована на базі графічного процесора NVIDIA GA106 (8 нм, Ampere), оснащена 8 ГБ відеопам'яті GDDR6, орієнтована на ігрові збірки початкового та середнього збитку. Відрізняється наявністю заводського розгону GPU, порівняно доступною вартістю та використанням ефективної двослотової системи охолодження Windforce.
З обладнана досить товстим радіатором, трьома композитними трубками прямого контакту і парою активних 90-мм вентиляторів з оптимізованою крильчаткою. Для живлення пристрою виробник рекомендує БМ потужністю щонайменше 550 Вт. Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G призначена для застосування у складі ігрових систем середнього класу, оснащених моніторами FullHD-дозвіл. Вона обладнана графічним процесором GA106 з RT-ядрами 2-го покоління, що дозволяють в реальному часі задіяти апаратне трасування променів з високим рівнем достовірності освітлення та відбиття. Також тензорні ядра 3-го покоління підтримують інтелектуальне масштабування DLSS з урахуванням алгоритмів глибокого навчання. Загалом відеокарта забезпечує комфортний фреймрейт у популярних іграх 2015-2021 року на середньо-високих налаштуваннях графіки у роздільній здатності Full HD, дозволяючи гравцеві не особливо переживати про підвисання, фризи та лага.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G
Усі ціни 60 →Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming OC 8192MB (GV-N3060GAMING OC-8GD) GV-N306 | 12 499 грн. |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 8GB GDDR6 GAMING OC GV-N3060GAMINGOC- | 12 938 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX 3060 8GB GDDR6 GAMING OC (GV-N3060GAMINGOC-8GD) | 12 938 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 3060 Gaming OC 8G (GV-N3060Gaming OC-8GD) | 12 593 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 3060 Gaming Oc 8G (GV-N3060GAMING OC-8GD) | 12 713 грн. |
Cyberpunk 2077 на 8G видає FPS 50-54 на високих без DLSS. Версія 12G FPS 60+ висока, без DLSS. Думайте) Охолодження Зжерли не лише 3 Gb, а ще й 10% потужності. Євгеній: користуюся Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G кілька місяців |