Відеокарта Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G (GV-R65XTGAMING OC-4GD)
Відео 2Фото 8 |
Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G |
|
Ігрова відеокарта доступного цінового сегмента з високоефективною двослотовою системою охолодження, представлена на ринку у 2022 році. Модель заснована на прогресивній мікроархітектурі RDNA 2, може похвалитися невеликим заводським розгоном і розрахована на забезпечення комфортного фреймрейту в іграх FullHD. Основу апаратної частини відеокарти Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G формує графічний чип Navi 24, створений за 6-нм техпроцесом та оснащений 1024 потоковими процесорами.
Система пам'яті сформована з 4 ГБ GDDR6 зі скромною 64-бітною шиною передачі даних. Загалом, подібне «залізо» здатне забезпечувати відмінну частоту кадрів у кіберспортивних іграх, а також хороший фреймрейт у популярних ААА-тайтлах при середніх налаштуваннях якості графіки та роздільній здатності 1080p. Система охолодження WINDFORCE 3X представлена фірмовим радіатором з мідним майданчиком контакту з графічним процесором, двома композитними мідними тепловими трубками, а також трьома 80-мм вентиляторами з альтернативною схемою обертання крильчаток. Тильна сторона друкованої плати закрита металевою пластиною, яка підвищує захищеність пристрою. Для живлення картки використовується класичний 6-pin конектор, а рекомендована потужність блоку живлення складає скромні 400 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G
Усі ціни 41 →Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4096MB (GV-R65XTGAMING OC-4GD) GV-R65 | 8 599 грн. |
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 6500 XT 4GB GDDR6 Gaming OC (GV-R65XTGAMINGO | 8 732 грн. |
GIGABYTE Radeon RX 6500 XT 4GB GDDR6 Gaming OC (GV-R65XTGAMINGOC-4GD) | 8 732 грн. |
Відеокарта Gigabyte Radeon RX 6500 XT Gaming OC 4GB GDDR6 (GV-R65XTGaming | 8 888 грн. |
Відеокарта Gigabyte Radeon Rx 6500 Xt 4Gb Gaming Oc (GV-R65XTGAMING OC-4GD | 8 805 грн. |
5 0 3 4 |
Ціна на момент 20.06.2022 в 300 $ ідеальна для цієї карти, ніякі 1050ті, 1650, 1060 6 гігова, 1650 супер не зрівняються з продуктивністю цієї карти. У зв'язці з r5 5600 на pci 4.0 карти видає 80 кадрів у метро вихід на високих, 80-140 фпс forza horizon 4 на високих, 100 кадрів батлфілд 5 на високих, 5 120 кадрів на самих максималках, 60-7 . Все запускав у fhd, як і карта призначена для цього. За ці гроші найкращих результатів з нових карт нічого не купіть, 1650 дешевше на 50-70 баксів але це вже затичка, 1050ті годиться вже у ворді подрукувати, 1060 6 гігова для тих клоунів які ниють що тут шина 64 біт, нехай сидять на цьому чіпі з температурою в 70 і отримують у всіх іграх на 10-15% нижчу продуктивність, натомість у них шина буде більшою і карта буде без жодних технологій. Температура (60 максимум), потужність, тиша. За свою ціну не бачу недоліків. Vitaly: користуюся Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G кілька місяців |