Материнська плата Gigabyte Z690 AORUS TACHYON
Відео 8Фото 4 | Очікується у продажу 44 600 грн. Socket: Intel LGA 1700; Форм-фактор: E-ATX; Розміри (мм): 305x270; Чипсет: Intel Z690; DDR5 (слотів): 2; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 7000; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 96; SATA 3: 6; M.2 роз'єм: 4; Підтримка PCI Express: 5.0; Підтримка CrossFire (AMD) в списокмої списки |
Gigabyte Z690 AORUS TACHYON
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:E-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:7000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Білі слоти PCI-E відповідають стандарту PCI Express 5.0. Нижній слот PCI-E відповідає стандарту PCI Express 3.0.
Всі характеристики
Серія Gigabyte Aorus (ігрові)
від 3 970 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 42 299 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.7 кг
від 24 999 грн.
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, HDR
від 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 77 999 грн.
ігровий, 16 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 14650HX, 1.6 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.3 кг
від 46 830 грн.
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, HDR, TÜV Rheinland
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 40 899 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.25 кг
від 37 999 грн.
48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 1 мс, 120 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR
від 13 838 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 38 490 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.7 кг
від 27 760 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, HDR, TÜV Rheinland
від 10 025 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 43 399 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.25 кг
від 25 920 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, HDR, TÜV Rheinland
від 9 082 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 36 999 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13500H, 1.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.39 кг
від 31 799 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 9 399 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 87 999 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 13700H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.7 кг
Відеоогляди
Maxing out the 12900K's P-cores on the Z690 Aorus Tachyon in Prime95 and Cinebench.
18 січня 202211 902 перегляда
Intel Core i9 12900K Spotted Running on Z690 AORUS Tachyon Motherboard & DDR5 8000 Memory
8 жовтня 2021574 перегляда
Gigabyte Z690 Aorus Tachyon 1T command rate BIOS
18 березня 20227 403 перегляда
2x16GB DDR5-6732 CL32 on the Z690 Aorus Tachyon // Hynix memory chips
15 грудня 202113 161 перегляд
Z690 Aorus Tachyon and 12900K quick OC guide
9 лютого 20223 807 переглядів
What a difference a BIOS makes… X6o on the Z690 AORUS TACHYON
25 лютого 2023705 переглядів
AORUS LIED ABOUT THIS! Gigabyte Z690 Aorus Tachyon
14 листопада 20211 949 переглядів
gigabyte z690 aorus tachyon unstable cpu why? this cpu doing this till 5400mhz .why?
15 вересня 2022116 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 434 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки