Корпус Cougar Airface Pro RGB чорний
Відео 5Фото 11 |
Cougar Airface Pro RGB чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar Airface Pro RGB чорний
Усі ціни 24 →Cougar Airface Pro RGB без БЖ Black | 4 799 грн. |
Корпус Cougar Airface Pro rgb Black, без бп, ATX/Micro ATX/Mini itx, usb 3 | 4 841 грн. |
Корпус компьютерный Cougar Airface Pro RGB, игровой, 3*140mm ARGB, 1*120mm | 4 799 грн. |
Корпус Cougar Airface Pro RGB | 4 871 грн. |
Cougar Airface Pro RGB | 4 219 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar Airface Pro RGB
Ціни на Cougar Airface Pro RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Airface Pro RGB білий | від 4 231 грн. | 21 пропозиція | ||
Cougar Airface Pro RGB чорний | від 4 092 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →