Сковорідка Gipfel Dorian 0744 24 см
Gipfel Dorian 0744 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Dorian 0744 24 см
Сковорода без крышки Gipfel Dorian 24 см 0744 | 1 519 грн. |
Gipfel GP-0744 | 1 731 грн. |
Gipfel сковорода з антипригарним покриттям та цілісним індукційним дном 24 | 2 008 грн. |
Модификації Gipfel Dorian 0744
Ціни на Gipfel Dorian 0744 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Dorian 0743 20 см | від 1 272 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Dorian 0744 24 см | від 1 519 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →