Витяжка GLOBALO Hadario 80.2
Фото 12 |
GLOBALO Hadario 80.2 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Hadario 80.2
Усі ціни 9 →Витяжка GLOBALO Hadario 80.2 Inox | 8 008 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Hadario 80.2 White | 7 113 грн. |
Витяжка GLOBALO Hadario 80.2 Black | 8 008 грн. |
Витяжка GLOBALO Hadario 80.2 White | 8 008 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Hadario 80.2 Black | 7 608 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →