Витяжка GLOBALO Lanilia Belinio 60.1
Фото 6 |
GLOBALO Lanilia Belinio 60.1 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Lanilia Belinio 60.1
Усі ціни 6 →Витяжка купольна Globalo Lanilia Belinio 60.1 Black | 7 906 грн. |
Витяжка купольна Globalo Lanilia Belinio 60.1 Black | 7 896 грн. |
Витяжка купольна Globalo Lanilia Belinio 60.1 Inox | 10 990 грн. |
Вытяжка купольная Globalo Lanilia Belinio 60.1 Black | 7 902 грн. |
Вытяжка купольная Globalo Lanilia Belinio 60.1 Inox | 10 996 грн. |
Витяжка купольна Globalo Lanilia Belinio 60.1 Inox | 11 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →