Витяжка GLOBALO Softedo 60.2 чорний
Фото 6 |
GLOBALO Softedo 60.2 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Softedo 60.2 чорний
Усі ціни 6 →Витяжка похила Globalo Softedo 60.2 Black | 19 947 грн. |
GLOBALO Softedo 60.2 | 19 475 грн. |
Витяжка GLOBALO Softedo 60.2 чорний | 14 427 грн. |
GLOBALO Softedo 60.2 | 19 950 грн. |
Витяжка похила Globalo Softedo 60.2 Black | 19 957 грн. |
Вытяжка наклонная Globalo Softedo 60.2 Black | 19 953 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →