Витяжка GLOBALO Larto 90.3
Фото 29 |
GLOBALO Larto 90.3 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Larto 90.3
Усі ціни 6 →Витяжка Globalo Larto 90.3 Black | 12 938 грн. |
Витяжка Globalo Larto 90.3 White | 12 938 грн. |
Вытяжка Globalo Larto 90.3 Black | 12 944 грн. |
Вытяжка Globalo Larto 90.3 White | 12 944 грн. |
Витяжка Globalo Larto 90.3 Black | 12 948 грн. |
Витяжка Globalo Larto 90.3 White | 12 948 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →