Витяжка ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL чорний
Фото 11 |
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL чорний
Усі ціни 14 →Кухонна витяжка Eleyus KREON 1200 LED 60 BL | 12 699 грн. |
Витяжка ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL | 13 615 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus KREON 1200 LED 60 BL | 12 828 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus KREON 1200 LED 60 BL | 13 615 грн. |
Витяжка кухонна Eleyus KREON 1200 LED 60 BL | 13 615 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL
Ціни на ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 WH білий | від 11 893 грн. | 11 пропозицій | ||
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 11 685 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL чорний | від 12 699 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →