Витяжка VDB GTV 60 Automatik
VDB GTV 60 Automatik 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB GTV 60 Automatik
Усі ціни 7 →Витяжка похила Vdb Gtv 60 Automat Black | 17 179 грн. |
Витяжка похила VDB GTV 60 Automat White | 17 988 грн. |
VDB GTV 60 Automatik | 19 844 грн. |
VDB GTV 60 Automatik | 20 328 грн. |
Витяжка похила Vdb Gtv 60 Automat White | 18 024 грн. |
Вытяжка наклонная VDB GTV 60 Automat White | 18 027 грн. |
Витяжка похила VDB GTV 60 Automat White | 17 978 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →