Змішувач Globus Lux GB-Sharm-0104-08-WH
Фото 4 |
Globus Lux GB-Sharm-0104-08-WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux GB-Sharm-0104-08-WH
Усі ціни 33 →Кран на кухню двозахватний GLOBUS LUX GB-SHARM-0104-08 хром латунь 0000200 | 958 грн. |
GLOBUS SHARM-0104-08-WH | 910 грн. |
Смеситель для кухни Globus Lux GB-SHARM-0104-08 | 955 грн. |
Globus Lux Змішувач для кухні Globus Lux GB-SHARM-0104-08-WH | 908 грн. |
GLOBUS SHARM-0104-08-WH | 910 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →