Змішувач KRONER Rhein-C034 CV018616
Фото 7 |
KRONER Rhein-C034 CV018616 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Rhein-C034 CV018616
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Rhein - C034 | 924 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний KRONER Rhein-C034 хром силумін CV018616 | 924 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Rhein-C034 (CV018616) CV018616 | 924 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Rhein-C034 192749 | 924 грн. |
Змішувач Kroner Rhein-C034 | 1 048 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →