Змішувач Globus Lux Koln GLK-0203
Фото 4 |
Globus Lux Koln GLK-0203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Koln GLK-0203
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні одноважільний GLOBUS LUX Koln GLK-203 хром латунь 00002 | 778 грн. |
Смеситель для кухни Globus Lux Koln GLK-0203 | 774 грн. |
Globus Lux Змішувач для кухні Globus Lux Koln GLK-0203 | 778 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux Koln GLK-0203 000023154 | 778 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux Koln GLK-0203 97949003041924164 | 778 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →