від 850 грн.для кухні, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 992 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: 50 мм, комплект: змішувач
від 897 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 726 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 60 мм, глибина 160 мм, Китай, гарантія 5 років
від 940 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 145 мм, Китай, гарантія 5 років
від 724 грн.для кухні, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 1 057 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 365 мм, Китай, гарантія 5 років
від 530 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 45 мм, глибина 95 мм, Китай, гарантія 5 років
від 557 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 60 мм, глибина 160 мм, Китай, гарантія 5 років
від 680 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 195 мм, глибина 220 мм, Китай, гарантія 5 років
від 617 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 60 мм, глибина 160 мм, Китай, гарантія 5 років
від 610 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 195 мм, глибина 220 мм, Китай, гарантія 5 років
від 609 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 110 мм, глибина 200 мм, Китай, гарантія 5 років
від 631 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 40 мм, глибина 93 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 390 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 385 мм, Китай, гарантія 5 років
від 968 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай
від 825 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років