Змішувач Globus Lux Sorento SQ-201HR
Фото 6 |
Globus Lux Sorento SQ-201HR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Sorento SQ-201HR
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника із високим виливом GLOBUS LUX Sorento SQ-201HR са | 1 317 грн. |
Змішувач для умивальника Globus Lux Sorento SQ-201HR сталь 4032025615 | 1 288 грн. |
Смеситель для умывальника Globus Lux Sorento SQ-201HR | 1 280 грн. |
Globus Lux Змішувач для умивальника Globus Lux Sorento SQ-201HR | 1 288 грн. |
Змішувач для раковини Globus Lux Sorento SQ-201HR 000022614 | 1 288 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →