Змішувач Globus Lux Sorento SQ-102NHR
Фото 7 |
Globus Lux Sorento SQ-102NHR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Sorento SQ-102NHR
Усі ціни 12 →Змішувач для ванни Globus Lux Sorento SQ-102NHR 4032025243 | 2 163 грн. |
Смеситель для ванны Globus Lux Sorento SQ-102NHR | 2 156 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux Sorento SQ-102NHR | 2 163 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Sorento SQ-102NHR 000022611 | 2 163 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Sorento SQ-102NHR 97949003041923656 | 2 163 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →