Змішувач Frap H801 F10801-2
Фото 11 |
Frap H801 F10801-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H801 F10801-2
Усі ціни 24 →Змішувач для умивальника одноважільний із високим виливом FRAP чорний нерж | 1 300 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F10801-62 високий, чорний 1040781 | 1 300 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F10801-62 | 1 170 грн. |
Змішувач для умивальника Frap H801 F10801-2 високий, нержавіюча сталь | 1 400 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F10801-2 | 1 155 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →