Верхній душ Globus Lux ST0250-Q
Globus Lux ST0250-Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux ST0250-Q
Усі ціни 19 →Лійка для верхнього душу GLOBUS LUX ST-0250-Q квадратна 250x250мм із нержа | 688 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux ST-0250-Q-BB | 789 грн. |
Душова лійка Globus Lux ST-0250-Q-BB 9694900304195798 | 789 грн. |
Верхний душ Globus Lux ST-0250-Q 000018561 | 688 грн. |
Душова лійка Globus Lux ST-0250-Q-BB | 1 026 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Globus Lux ST0250-Q
Ціни на Globus Lux ST0250-Q |
---|---|---|---|---|
Globus Lux ST0200-Q | від 420 грн. | 14 пропозицій | ||
Globus Lux ST0250-Q | від 675 грн. | 28 пропозицій | ||
Globus Lux ST0300-Q | від 892 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →