Верхній душ Globus Lux SD07A
Globus Lux SD07A
Комплектація Комплектація верхній душ (тропічний) Інше Матеріал АБС-пластик Покриття корпуса хром Країна походження бренду Китай Вага 0.65 кг Дата додавання на E-Katalog січень 2023 Маркування виробника 000014995
SD07A
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Лійка для верхнього душу GLOBUS LUX SD07A кругла 225мм пластикова хром 000 Drop.ua Менше року (Київ)
Гарантія: 1 день від виробника
Поскаржитись
442 грн.
Globus Lux Душова лійка Globus Lux SD07A Душова лійка Globus Lux SD07A. Сантехника, отопление и кондиционеры
Кліматична техніка З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
439 грн.
Душова лійка Globus Lux SD07A 9694900304189924 Душова лійка Тропік Globus Lux SD07A Верхня лійка ″тропік″ призначена для душових систем. Діаметр: 200 мм Колір: хром/білий М... ще атеріал: пластик дві варіації душового потоку
Prostir-tepla.com.ua З нами 1 рік (Київ)
Поскаржитись
Верхний душ Globus Lux SD07A 000014995 Душевая лейка Globus Lux SD07AВерхняя лейка ″тропик″ предназначена для душевых систем.Диаметр: 200 ммЦвет: хромМатериал: плас... ще тикдве вариации душевого потокаХарактери стики :Страна происхождения : КитайСтрана регистрации бренда : УкраинаТип : Тропический душМатериал : ABS пластикВес : 0.650000Объём : 0.005000
Aqua-favorit.com.ua З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
373 грн.
Душова лійка Globus Lux SD07A Маркетплейс: Rozetka.ua
Sanitary Shop
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
439 грн. Продавець: Sanitary Shop...
Динаміка цін на Globus Lux SD07A