Гігієнічна лійка Globus Lux S-170BL (000020777)
Фото 3 |
Globus Lux S-170BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux S-170BL
Усі ціни 9 →Лійка для гігієнічного душу GLOBUS LUX S-170BL 000020777 чорна латунь | 358 грн. |
Globus Lux Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-170BL | 358 грн. |
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-170BL 9694900304195382 | 358 грн. |
Бидетта Globus Lux S-170BL 000020777 | 304 грн. |
Гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-170BL | 358 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →