Верхній душ Globus Lux STQ-0250
Фото 5 |
Globus Lux STQ-0250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux STQ-0250
Усі ціни 12 →Лійка для верхнього душу GLOBUS LUX STQ-0250 квадратна 250x250мм із нержав | 864 грн. |
GLOBUS STQ-0250 | 864 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux STQ-0250 | 864 грн. |
GLOBUS STQ-0250 | 864 грн. |
Душова лійка Globus Lux STQ-0250 8694900304013 | 864 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Globus Lux STQ-0250
Ціни на Globus Lux STQ-0250 |
---|---|---|---|---|
Globus Lux STQ-0200 | від 409 грн. | 15 пропозицій | ||
Globus Lux STQ-0250 | від 734 грн. | 20 пропозицій | ||
Globus Lux STQ-0300 | від 898 грн. | 21 пропозиція | ||
Globus Lux STQ-0400 | від 1 520 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →