Ручна лійка Globus Lux NS-003-00
Фото 8 |
Globus Lux NS-003-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux NS-003-00
Усі ціни 13 →Душова лійка GLOBUS LUX NS-003-00 із кнопкою 114x114мм пластикова хром 000 | 275 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux NS-003-00 | 275 грн. |
Душова лійка Globus Lux NS-003-BB 9694900304195802 | 275 грн. |
Ручний душ Globus Lux NS-003-BB | 275 грн. |
Душова лійка Globus Lux NS-003-00 9694900304195804 | 275 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →