Верхній душ Globus Lux STS-0250
Фото 5 |
Globus Lux STS-0250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux STS-0250
Усі ціни 12 →Лійка для верхнього душу GLOBUS LUX STS-0250 кругла 246мм із нержавіючої с | 864 грн. |
GLOBUS STS-0250 | 864 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux STS-0250 | 864 грн. |
GLOBUS STS-0250 | 864 грн. |
Душова лійка Globus Lux STS-0250 8694900304011 | 864 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Globus Lux STS-0250
Ціни на Globus Lux STS-0250 |
---|---|---|---|---|
Globus Lux STS-0200 | від 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Globus Lux STS-0250 | від 734 грн. | 20 пропозицій | ||
Globus Lux STS-0300 | від 893 грн. | 22 пропозиції | ||
Globus Lux STS-0400 | від 1 098 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →