Душова система Globus Lux Termostatic R GLA-0041T-BB
Фото 4 |
Globus Lux Termostatic R GLA-0041T-BB |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Termostatic R GLA-0041T-BB
Усі ціни 19 →Душова система із термостатом GLOBUS LUX Laguna GLA-0041T-BB із верхнім ду | 7 222 грн. |
Globus Lux GLA-0041T-BB | 7 222 грн. |
Душевая система Globus Lux Termostatic R GLA-0041T-BB | 7 195 грн. |
Globus Lux Душова система Globus Lux Termostatic R GLA-0041T-BB | 7 220 грн. |
Globus Lux GLA-0041T-BB | 7 222 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →