Гідромасажний бокс GM 840 90x90
Відео 7Фото 2 |
GM 840 90x90 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM 840 90x90
Усі ціни 6 →Душовий бокс GM 90x90 (Профіль - сатин, скло - тоноване) 8408 GM-8408 | 22 327 грн. |
Гідромасажний бокс GM-8408 90х90х220 6822-01 | 20 095 грн. |
Гідробокс GM-8408 90*90*220 | 22 327 грн. |
Гидромассажный бокс GM 8408 | 22 327 грн. |
Гідромасажний бокс GM 8408 B душевий бокс | 20 095 грн. |
Відеоогляди
Модификації GM 840
Ціни на GM 840 |
---|---|---|---|---|
GM 840 90x90 | від 20 095 грн. | 6 пропозицій | ||
GM 840 100x100 | від 21 272 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →