Литий диск GMP Italia Stellar 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 3Фото 34 | від 7 520 до 11 270 грн. Порівняти ціни 39 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації GMP Italia Stellar 49
Характеристики
GMP Italia Stellar 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Stellar 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Диски GMP Italia Stellar 7,5x17 5x112 ET35 DIA66,6 (black lip polished) | 7 520 грн. |
GMP Italia STELLAR Glossy Black (R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 9 299 грн. |
GMP Italia STELLAR (7.5J x 17 5x112 ET35 DIA66.6) BLACK POLISHED На замовл | 10 560 грн. |
GMP Italia STELLAR W7.5 R17 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Silver | 10 258 грн. |
GMP Italia Stellar R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Anthracite Diamond 10104 | 7 916 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі