Литий диск GMP Italia Wonder 6,5x16/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 1Фото 12 | від 5 383 до 12 374 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Wonder 7
Характеристики
GMP Italia Wonder 6,5x16/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Wonder 6,5x16/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски GMP Italia Wonder R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (black polish | 7 163 грн. |
Диски GMP Italia Wonder 6,5x16 5x112 ET45 DIA57,1 (black polished) | 7 243 грн. |
GMP Italia WONDER Black Diamond (R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) | 8 399 грн. |
GMP Italia WONDER W6.5 R16 PCD5x112 ET45 DIA57.1 S | 5 941 грн. |
GMP Italia Wonder R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Black Diamond WOND6516451 | 7 644 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі