Литий диск GMP Italia Matisse 7x17/5x114,3 ET35 DIA66,1
Відео 1Фото 27 | від 6 825 до 10 370 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації GMP Italia Matisse 79
Характеристики
GMP Italia Matisse 7x17/5x114,3 ET35 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Matisse 7x17/5x114,3 ET35 DIA66,1
Сортувати
Литые диски GMP Italia Matisse R17 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1 (grey polish | 7 197 грн. |
Диски GMP Italia Matisse 7x17 5x114,3 ET35 DIA66,1 (grey polished) | 7 291 грн. |
GMP Italia MATISSE Black Diamond (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1 ) | 8 499 грн. |
GMP Italia Matisse R17 W7 PCD5x114.3 ЕТ35 DIA66.1 Matt Anthracite Diamond | 7 916 грн. |
GMP Italia MATISSE W7.0 R17 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1 Czarny | 7 552 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі