Литий диск GMP Italia Stellar 11x22/5x130 ET55 DIA71,6
Відео 3Фото 34 | від 20 699 до 27 507 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації GMP Italia Stellar 49
Характеристики
GMP Italia Stellar 11x22/5x130 ET55 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Stellar 11x22/5x130 ET55 DIA71,6
Сортувати
GMP Italia Stellar silver (R22 W11.0 PCD5x130 ET55 DIA71.6) | 20 699 грн. |
GMP Italia STELLAR (11J x 22 5x130 ET55 DIA71.6) Silver На замовлення з Єв | 22 840 грн. |
GMP Italia Stellar R22 W11 PCD5x130 ET55 DIA71.6 Anthracite Diamond 101049 | 26 582 грн. |
GMP Italia Stellar Black Diamond Lip R22 W11.0 PCD5x130 ET55 DIA71.6 | 26 440 грн. |
GMP Italia STELLAR (11J x 22 5x130 ET55 DIA71.6 Black Diamond Lip) | 25 697 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі