Вудилище Golden Catch Passion Power 240-180 (2039150)
Golden Catch Passion Power 240-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Passion Power 240-180
Вудлище універсальне спінінгове Golden Catch Passion Power 2.40 м 100-180 | 1 460 грн. |
Вудлище GC Passion Power 2.40м 100-180г, 2039150 | 1 460 грн. |
Вудлище GC Passion Power 2.40м 100-180г (11094) | 1 460 грн. |
Вудилище GC Passion Power 2.40м 100-180г | 1 460 грн. |
Спінінг Golden Catch Passion Power 2.40 м 100-180 г | 1 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →