Вудилище Golden Catch Rocky Catfish 165-30lb
Golden Catch Rocky Catfish 165-30lb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Rocky Catfish 165-30lb
Вудилище морське GC Rocky Catfish 1.65м 30lb | 2 250 грн. |
Вудилище GC Rocky 1.65м 30lbs | 2 245 грн. |
Сомове вудлище Golden Catch Rocky Catfish 1.65 м., 30lb (2039366) | 2 250 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →