Вудилище Golden Catch Flick FLS-702ULS (FLS-702ULS)
Відео 3 |
Golden Catch Flick FLS-702ULS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Flick FLS-702ULS
Усі ціни 6 →Вудилище спінінга ультралайт GC Flick FLS-702ULS 2.13м 0.5-6г,2039200 | 1 760 грн. |
Вудилище GC Flick FLS-702ULS 2.13м 0.5-6г (2039200) | 1 971 грн. |
Вудлище GC Flick FLS-702ULS 2.13м 0.5-6г (100121) | 1 760 грн. |
Вудилище спінінгове GC Flick FLS-702ULS 2.13м 0.5-6г | 1 760 грн. |
Спінінг ультралайт Golden Catch Flick FLS-702ULS 2.13 м, 0.5-6 м | 1 470 грн. |
Вудлище GC Flick FLS-702ULS 2.13м 0.5-6г (2039200) | 1 760 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →