Вудилище Golden Catch Vertais VRS-732ULT (VRS-732ULT)
Golden Catch Vertais VRS-732ULT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Vertais VRS-732ULT
Вудлище спінінгове Golden Catch Vertais VRS-732ULT 2.21 м 1.5-8 г (2039209 | 2 550 грн. |
Спінінг GC Vertais VRS-732ULT 2.21м 1.5-8г, 2039209 | 2 550 грн. |
Вудлище GC Vertais VRS-732ULT 2.21м 1.5-8г (100130) | 2 550 грн. |
Вудилище спінінгове GC Vertais VRS-732ULT 2.21м 1.5-8г | 2 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →