Вудилище Lucky John Centrix 7 LJCX-782LM
Lucky John Centrix 7 LJCX-782LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Centrix 7 LJCX-782LM
Усі ціни 6 →Вудлище спінінгове Lucky John CENTRIX 7, 7'8" (2.34) (LJCX-782LM) | 1 638 грн. |
Вудилище Lucky John Centrix 7 2.34m 2-7g (LJCX-782LM) | 1 638 грн. |
Спінінг Lucky John Centrix 7 2.34 (7'8") (LJCX-782LM) | 2 184 грн. |
Спінінг Lucky John CENTRIX 7 2.34 (7ь8 ") 2-7 (LJCX-782LM) | 2 184 грн. |
Вудилище Lucky John CENTRIX 7 (2.34) (LJCX-782LM) | 2 184 грн. |
Спінінг Lucky John CENTRIX 7 2.34 (7ь8 ") 2-7 (LJCX-782LM) | 1 638 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →