Відеокарта Golden Memory GeForce GT 710 GT710D32G64bit
Golden Memory GeForce GT 710 GT710D32G64bit |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Memory GeForce GT 710 GT710D32G64bit
Усі ціни 8 →Golden Memory GF GT710 2Gb DDR3 (GT710D32G64bit) 100372 | 1 721 грн. |
Відеокарта GOLDEN MEMORY GeForce GT710 2Gb DDR3 64bit HDMI/DVI/VGA LP (GT7 | 1 706 грн. |
Відеокарта Golden Memory GeForce GT710 2Gb GDDR3 Low Profile (GT710D32G64b | 1 886 грн. |
Відеокарта GOLDEN MEMORY GeForce GT710 2GB DDR3 LP (GT710D32G64bit) | 2 230 грн. |
Відеокарта Golden Memory GeForce GT710 2Gb GDDR3 Low Profile (GT710D32G64b | 1 882 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →