Вантажна шина Goldshield HD757 295/80 R22.5 152L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD757 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD757 295/80 R22.5 152L
Goldshield HD757 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 10 303 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD757 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149L 1002457797 | 9 789 грн. |
Goldshield HD757 (кермова) 295/80 R22.5 152/149L 18PR | 9 366 грн. |
Вантажні шини Goldshield HD757 (рульова) 295/80 R22.5 152/149L | 10 376 грн. |