USB-флешка GOODRAM Colour 64 ГБ
Фото 5 |
GOODRAM Colour 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM Colour 64 ГБ
Goodram 64Gb UCO2 Colour Black&White USB 2.0 (UCO2-0640KWR11) UCO2-0640KWR | 219 грн. |
USB флешдрайв GoodRAM UCO2 64GB Blue-White (UCO2-0640MXR11) | 149 грн. |
Флешка (USB) 64GB (GoodRam) UCO2-0640KWR11 | 387 грн. |
Goodram 64Gb UCO2 Colour Mix USB 2.0 (UCO2-0640MXR11) UCO2-0640MXR11 | 269 грн. |
Додаткові функції і можливості usb-флешки GOODRAM Colour 64Gb:
- Підтримка ReadyBoost
Модификації GOODRAM Colour
Ціни на GOODRAM Colour |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Colour 16 ГБ | від 145 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Colour 32 ГБ | від 199 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Colour 64 ГБ | від 149 грн. | 4 пропозиції | ||
GOODRAM Colour 128 ГБ | від 243 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →