Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL
GOODRAM W-MEM16E3D88GL |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL
Память для серверов GoodRam DDR3L 8 GB 1600 MHz (W-MEM16E3D88GLV)(6422950) | 2 309 грн. |
Оперативна пам'ять GOODRAM 8GB 1600MHz DDR3 ECC DRx8 LV VLP (W-MEM16E3D88G | 3 544 грн. |
Пам'ять для серверів GoodRAM DDR3L 8 GB 1600 MHz (W-MEM16E3D88GLV)(6422950 | 2 384 грн. |
Модификації GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | від 621 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | від 641 грн. | 42 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | від 617 грн. | 46 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | від 2 309 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | від 2 148 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →