SSD GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 1 ТБ
Відео 2Фото 5 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 1 ТБ
SSD накопичувач Goodram IRDM Pro M.2 1TB (IRP-SSDPR-P44A-1K0-80) | 3 839 грн. |
SSD накопичувач GOODRAM IRDM Pro M.2 1 TB (IRP-SSDPR-P44A-1K0-80) IRDM Pro | 9 480 грн. |
SSD-накопичувач GOODRAM IRDM Pro M.2 1TB (IRP-SSDPR-P44A-1K0-80) [103172] | 4 799 грн. |
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 1 ТБ | від 3 839 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-2K0-80 2 ТБ | від 7 676 грн. | 40 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-4K0-80 4 ТБ | від 14 014 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →