SSD GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-2K0-80 2 ТБ
Відео 2Фото 5 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44A-2K0-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-2K0-80 2 ТБ
Усі ціни 37 →Накочувач SSD 2TB Goodram IRDM Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (IRP-SSDPR- | 7 652 грн. |
SSD диск Goodram IRDM Pro M.2 2 TB (IRP-SSDPR-P44A-2K0-80) IRP-SSDPR-P44A- | 7 827 грн. |
Ssd накопичувач Goodram Irdm Pro M.2 2 TB (IRP-SsdPR-P44A-2K0-80) | 8 406 грн. |
Goodram Irdm Pro M.2 2 Tb (IRP-SSDPR-P44A-2K0-80) | 7 843 грн. |
Goodram Irdm Pro M.2 2 Tb (IRP-SSDPR-P44A-2K0-80) | 8 069 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-2K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-2K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 1 ТБ | від 3 839 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-2K0-80 2 ТБ | від 7 652 грн. | 39 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-4K0-80 4 ТБ | від 14 014 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →