Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC
Фото 6 | Очікується у продажу 4 815 грн. Двоканальний комплект продуктивної оверклокерської оперативної пам'яті типу DDR5, яка здатна гарантовано працювати з ефективною тактовою частотою 6000 МГц. Складається з пари дворангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен. Призначений для використання у складі продуктивних персональних комп'ютерів, що базуються на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen. Об'єму пам'яті 32 Гб цілком достатньо для більшості професійних додатків та будь-яких популярних ігрових проєктів 2014-2024 року. Комплект модулів GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів та ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом оверклокінгу....Підтримує технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. На материнських платах без підтримки цих технологій модулі працюватимуть у режимі за замовчуванням DDR5-4800. У такій ситуації для встановлення високих паспортних характеристик (DDR5-6000, таймінги CL30-36-36-76, напруга 1,35 В) буде потрібне ручне налаштування параметрів UEFI BIOS. Модулі комплекту обладнані стильними алюмінієвими низькопрофільними радіаторами, можливості яких будуть корисні при розгоні з підвищенням напруги живлення. |
GOODRAM IR-6000D564L30S/32GDC |
|
Двоканальний комплект продуктивної оверклокерської оперативної пам'яті типу DDR5, яка здатна гарантовано працювати з ефективною тактовою частотою 6000 МГц. Складається з пари дворангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен. Призначений для використання у складі продуктивних персональних комп'ютерів, що базуються на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen.
Об'єму пам'яті 32 Гб цілком достатньо для більшості професійних додатків та будь-яких популярних ігрових проєктів 2014-2024 року. Комплект модулів GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів та ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом оверклокінгу. Підтримує технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO.
На материнських платах без підтримки цих технологій модулі працюватимуть у режимі за замовчуванням DDR5-4800. У такій ситуації для встановлення високих паспортних характеристик (DDR5-6000, таймінги CL30-36-36-76, напруга 1,35 В) буде потрібне ручне налаштування параметрів UEFI BIOS. Модулі комплекту обладнані стильними алюмінієвими низькопрофільними радіаторами, можливості яких будуть корисні при розгоні з підвищенням напруги живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Норм оперативка 6000г стало без проблем AXPO профіль на борту sk hynix TopTuk: користуюся GOODRAM IR-5600D564L30S/32GDC менше місяця |
Модификації GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb
Ціни на GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC | від 4 554 грн. | 50 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6400D564L32S/32GDC | від 4 941 грн. | 53 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6800D564L34S/32GDC | від 5 438 грн. | 54 пропозиції |