Карта пам'яті GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 128 ГБ
GOODRAM SDXC IRDM Pro V90 UHS II U3 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 128 ГБ
Усі ціни 16 →Карта пам'яті Goodram 128GB Irdm Pro Sdxc V90 UHS-II U3 (IRP-S9B0-1280R11) | 9 816 грн. |
Карта памяти Goodram 128GB Irdm Pro Sdxc V90 UHS-II U3 (IRP-S9B0-1280R11) | 9 812 грн. |
Карта памяти 128Gb GoodRAM IRDM PRO SDXC V90 UHS-II U3 IRP-S9B0-1280R11 | 8 690 грн. |
Goodram 128GB SDXC UHS-II U3 IRDM PRO (IRP-S9B0-1280R11) IRP-S9B0-1280R11 | 9 257 грн. |
GoodRam 128Gb IRDM PRO SDXC V90 UHS-II U3 Retail IRP-S9B0-1280R11 | 9 299 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3
Ціни на GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 32 ГБ | від 2 718 грн. | 16 пропозицій | ||
GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 64 ГБ | від 4 361 грн. | 16 пропозицій | ||
GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 128 ГБ | від 8 690 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →