Карта пам'яті GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 64 ГБ (IRP-S9B0-0640R11)
GOODRAM SDXC IRDM Pro V90 UHS II U3 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 64 ГБ
Усі ціни 17 →Карта пам'яті Goodram 64GB Irdm Pro Sdxc V90 UHS-II U3 (IRP-S9B0-0640R11) | 4 888 грн. |
Карта памяти Goodram 64GB Irdm Pro Sdxc V90 UHS-II U3 (IRP-S9B0-0640R11) | 4 866 грн. |
Карта памяти 64Gb GoodRAM IRDM PRO SDXC V90 UHS-II U3 IRP-S9B0-0640R11 | 4 361 грн. |
Goodram GOODRAM 64 GB SDXC UHS-II U3 IRDM PRO IRP-S9B0-0640R11 | 4 948 грн. |
GoodRam 64 GB SDXC UHS-II U3 IRDM PRO IRP-S9B0-0640R11 553724 | 4 599 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3
Ціни на GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 32 ГБ | від 2 718 грн. | 16 пропозицій | ||
GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 64 ГБ | від 4 361 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM SD IRDM Pro V90 UHS II U3 128 ГБ | від 8 690 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →