Карта пам'яті GOODRAM SDXC IRDM V60 UHS II U3 256 ГБ (IR-S6B0-2560R11)
GOODRAM SDXC IRDM V60 UHS II U3 256Gb 64 ГБ256 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM SDXC IRDM V60 UHS II U3 256 ГБ
Усі ціни 14 →Карта памяти 256Gb GoodRAM IRDM SDXC V60 UHS-II U3 IR-S6B0-2560R11 | 8 160 грн. |
Goodram GOODRAM 256 GB SDXC UHS-II U3 IRDM IR-S6B0-2560R11 | 8 160 грн. |
GoodRam 256Gb IRDM SDXC V60 UHS-II U3 Retail 555445 | 8 099 грн. |
Memory card Secure Digital 256Gb GoodRAM IRDM SDXC V60 UHS-II U3 Retail (I | 7 849 грн. |
Карта пам'яті GOODRAM 256 GB SDXC UHS-II U3 IRDM (IR-S6B0-2560R11) 256 GB | 8 219 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації GOODRAM SDXC IRDM V60 UHS II U3
Ціни на GOODRAM SDXC IRDM V60 UHS II U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM SDXC IRDM V60 UHS II U3 64 ГБ | від 3 330 грн. | 18 пропозицій | ||
GOODRAM SDXC IRDM V60 UHS II U3 256 ГБ | від 7 742 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →