Карта пам'яті GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256 ГБ (IR-M3AA-2560R12)
Відео 4Фото 3 |
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256 ГБ
Усі ціни 18 →Карта пам'яті Goodram 256GB microSDXC class 10 UHS-I / U3 Irdm (IR-M3AA-25 | 1 205 грн. |
Карта памяти Goodram 256GB microSDXC class 10 UHS-I/U3 Irdm (IR-M3AA-2560R | 1 201 грн. |
GooDRam microSDXC 256GB IRDM Class 10 UHS-I U3 V30 + SD-адаптер (IR-M3AA-2 | 1 110 грн. |
Карта памяти GOODRAM 256GB microSDXC class 10 UHS-I/U3 IRDM (IR-M3AA-2560R | 1 118 грн. |
Goodram GOODRAM microSDXC 256GB IRDM UHS-I U3 V30 + ad (IR-M3AA-2560R12) I | 1 110 грн. |
ще 13 пропозицій
84 Мб/с послідовне читання, 56 Мб/с послідовний запис. Все подобається. Недоліків поки що не виявлено. Motorola: користуюся GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →