Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V
Усі ціни 31 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V XL FP J | 4 896 грн. |
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 225/55 R17 101V XL FR J (9089053201) | 7 970 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V XL FP | 6 564 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V XL J 1001322563 | 5 417 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (225/55R17 101V) | 4 933 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 97W | від 14 326 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 97Y | від 4 620 грн. | 2 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 97Y Run Flat | від 6 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 97Y Run Flat Mercedes-Benz | від 6 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101V | від 4 896 грн. | 31 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/55 R17 101W | від 5 000 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →