Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T
Goodyear VECTOR 4SEASONS CARGO 215/65 R16 109T C (9040027398) | 9 440 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons Cargo 215/65 R16C 109/107T | 8 606 грн. |
Шини Goodyear Vector 4 Seasons Cargo 215/65 R16C 109/107T | 8 184 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T 571846 | 7 582 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T | 8 108 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T
Ціни на Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 106T | від 6 978 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 215/65 R16C 109T | від 7 582 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →