Вантажна шина Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M 315/80 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M
Грузовые шины Goodyear KMax D Gen-2 (ведущая) 315/80 R22.5 156/154M 100152 | 22 552 грн. |
Goodyear KMAX D Gen-2 (315/80R22.5 156M) | 23 005 грн. |
Вантажні шини Goodyear KMax D Gen-2 (провідна) 315/80 R22.5 156/154M | 23 905 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M
Ціни на Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156L | від 21 200 грн. | 7 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M | від 22 552 грн. | 3 пропозиції |