Вантажна шина Goodyear KMax S 315/70 R22.5 154L
Відео 3 | Очікується у продажу 22 472 грн. Тип: рульова; Ширина (мм): 315; Профіль (%): 70; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 154; |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S 315/70 R22.5 154L
Ціни на Goodyear KMax S 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S 315/60 R22.5 154L | від 22 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 315/70 R22.5 154L | від 22 472 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 315/70 R22.5 156L | від 22 351 грн. | 6 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 315/80 R22.5 156M | від 22 807 грн. | 1 пропозиція |